Kolená

Kolená

V tejto kategórii máme 6 produktov.
Zobrazenie 1 - 6 z 6 produktov
 • Fuse ALPHA Knee pad Fuse ALPHA Knee pad
  Nové
  Dostupné
  Fuse ALPHA Knee pad

  Odolné kolenné chrániče vhodné pod nohavice

  35 €
 • Fuse Delta Knee Pad Fuse Delta Knee Pad
  Nové
  Dostupné
  Fuse Delta Knee Pad

  Fuse ALPHA Knee Pad sú nové chrániče na kolená pre rok 2015, ktoré obsahujú priedušný perforovaný Duratex neoprén so vzdušnou plyšovou podšívkou. 

  50 €
 • FOX Youth Launch Pro Knee Guard
  Nové
  Dostupné
  FOX Youth Launch Pro Knee Guard

  Navliekacie detské chrániče zo série Fox Launch pre Vaše kolená a holene . Integrovaný plastový chránič obšitý tkaninou s kevlarovými vláknami, odolnou proti predretiu. Perforované neoprénové telo ponúka komfort a priedyšnosť. Ergonomický zakrivený strih, slip on navliekacie prevedenie s 2 uťahovacími popruhmi.

  57 €
 • FOX Launch Enduro Knee Pad FOX Launch Enduro Knee Pad
  Nové
  Dostupné
  FOX Launch Enduro Knee Pad

  Odľahčený navliekací chránič Fox Launch Enduro Knee pad na kolená z kombinácie polyesteru a neoprénu. Komfortné použitie vďaka absencii popruhov a praciek, perforované priedyšné prevedenie pre priamy prístup vzduchu ku pokožke, chrániaci panel je vyrobený z oderuodolného materiálu. Stretch funkcia pre neobmedzený pohyb. Vďaka vnútornej silikónovej potlači...

  67 €
 • FOX Launch Pro Knee Guard
  Dostupné
  FOX Launch Pro Knee Guard

  Navliekacie chrániče zo série Fox Launch pre Vaše kolená a holene. Integrovaný plastový chránič obšitý tkaninou s kevlarovými vláknami, odolnou proti predretiu. Perforované neoprénové telo ponúka komfort a priedyšnosť. Ergonomický zakrivený strih, slip on navliekacie prevedenie s 2 uťahovacími popruhmi.

  77 €
 • FOX Launch Pro Knee/Shin Guard
  Nové
  Dostupné
  FOX Launch Pro Knee/Shin Guard

  Navliekacie chrániče zo série Fox Launch pre Vaše kolená a holene. Integrovaný plastový chránič obšitý tkaninou s kevlarovými vláknami, odolnou proti predretiu. Perforované neoprénové telo ponúka komfort a priedyšnosť. Ergonomický zakrivený strih, slip on navliekacie prevedenie s 3 uťahovacími popruhmi.

  86 €

Filtrovať podľa:

Accept Site use cookies