Nezateplené

Nezateplené

V tejto kategórii máme 6 produktov.
Zobrazenie 1 - 6 z 6 produktov
 • Zajo Tactic Neo Pants Zajo Tactic Neo Pants
  Nové Zľava
  Dostupné
  Zajo Tactic Neo Pants

  Pohodlné, odolné a praktické pánske turistické nohavice. Vďaka spevneným častiam sú určené aj do náročných podmienok. Ako pri všetkých našich produktoch, samozrejmosťou sú trvácne YKK zipsy. Čo sa pohodlia týka, strečový materiál sa stará o pružnosť, takže vás nebudú obmedzovať v pohybe. Okrem toho komfort zabezpečuje vynikajúca termoregulácia a...

  70 € 130 € -60 €
 • Zajo Air LT Pants Zajo Air LT Pants
  Nové Zľava
  Dostupné
  Zajo Air LT Pants

  Tieto softshellové nohavice sú vynikajúcou voľbou na každodenné nosenie v každom ročnom období. Air LT Pants sú vytvorené z elastického materiálu s vodoodpudivou úpravou (DWR) a s vystuženým spodkom. Laserom rezané otvory na seamless vrecká a unikátny 3D strih nohavíc ti zabezpečia maximálny komfort pri pohybe.

  70 € 135 € -65 €
 • Zajo Magnet Neo Pants Zajo Magnet Neo Pants
  -20 € Nové
  Dostupné
  Zajo Magnet Neo Pants

  Klasické pohodlné pánske turistické nohavice. Ako pri všetkých našich produktoch, samozrejmosťou sú trvácne YKK zipsy. Čo sa pohodlia týka, strečový materiál sa stará o pružnosť, takže vás nebudú obmedzovať v pohybe. Súčasťou nohavíc je integrovaný opasok so sponou z kvalitného materiálu Duraflex®.

  70 € 90 € -20 €
 • Zajo Magnet Neo Zip Off Pants Zajo Magnet Neo Zip Off Pants
  -35 € Nové
  Dostupné
  Zajo Magnet Neo Zip Off Pants

  Tieto nohavice sú navrhnuté pre potreby víkendových dobrodruhov. Ich všestrannosť a dizajn two-in-one oceníš, ak so svojím ruksakom bojuješ o každý gram. Zipsy, ktoré ich zmenia z krátkych na dlhé, majú pre zvýšenie komfortu umiestnené nad kolenami. Potrebné veci si môžeš odložiť do dvoch predných alebo jedného stehenného vrecka na zips. 

  85 € 120 € -35 €
 • Tilak Ultralight Pants
  -35 €
  Dostupné
  Tilak Ultralight Pants

  Ľahké nezateplené pánske nohavice určené k všestrannému využitiu. Spojenie dokonalej ochrany pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami a veľmi nízkej hmotnosti.

  110 € 145 € -35 €
 • Zajo Garmish Neo pants
  -70 € Nové
  Dostupné
  Zajo Garmish Neo pants

  Nohavice Garmish Neo Pants sa hýbu s tebou. Špeciálne tvarovaný strih výborne kopíruje pohyb tvojho tela aj v tých najnáročnejších podmienkach. Vnútorné návleky a zatiahnutý pás udržia mimo vetra a dažďa teba, a vrecko na stehne ochráni všetky tvoje drobnosti potrebné na akčný výpad do prírody. Odolný Cordura materiál na spodkoch nohavíc ochráni pred...

  190 € 260 € -70 €

Filtrovať podľa:

Accept Site use cookies